Listopad 2011

Diary ~ 0.1

27. listopadu 2011 v 20:11 | Cissa Misao |  Diary
Zdravím, opět po dluhé době. Přináším vám ultra krátké info ze život adminky. Někdo (ale moc jich asi nebude) si možná říkají kde jsem. Odpověď je že mi chcípnul počítač a nevím kdy se opraví zda-li vůbec. Chodím teda na týnin (moje sestra) ale ten je tak rychlej jako já miluju tělocvik (některým možná došlo že nesnášim tělocvik, ANO je to má véélká slabina). není tu ani žádný grafický program co používám (Pf a Pfs většinou) takže design je pořád stejný a troufám (ANO, prvě hodlám vypustit z úst kritiku proti mé maličkosti) si říct že i mírně okoukaný a nechutný :D Takže co nevidět stahnu PF nebo PFS a něco uklohním a budu se snažit o nějkou vánoční tématiku, koneckonců dnes je první adventní neděle! Jako vždy jsem měla plnou držku keců, ale je z toho taový kratičký článek. Grrrr :D ! Mějte se!
Vaše Cissa ♥


Pozastavení .. ~ 0,1

7. listopadu 2011 v 13:05 | Cissa Misao |  Diary
Budu muset pozastavit z důvodu, hodně práce ve škole. Taky mám porouchaný počítač a nevím kdy se opraví. Takže tu moc často nebudu a nebudu moc přidávat novinky průběžně.

Cissa Misao

Diary ~ 01

1. listopadu 2011 v 17:19 | Cissa Misao |  Diary
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu. Na začátek bych se chtěla omluvit že jsem tu včera nebyla ale měla jsem poměrně nabitý program a totálně sem nestíhala. A že bych dneska neměla hektický tempo se take říct nedá. Už jsem si na 100% jistá že se všichni učitelé posrali. Matika, zkoušení, já, tabule - K.O., totálka. Dá mi nejtěžší příklad ze všech a ještě se diví že mi to nejde když na mě celá třída čumí - DEBIL! Same testy, kazdy den aspoň jeden ... každý den se vracim domu mrtva. Samozřejmě se dnešní den neobešel bez trapásků .... možná bych se měla naučit přestat pomlouvat učitelky když stojí za mnou. No nic možná se tu ještě stavím (pujčovala jsem si nové knihy a strasne se těšim až si je přečtu ♥)


Vaše Cissa♥